O nás

Komplexní vedení účetnictví, externí účetní Brno-venkov | Nabídka služeb | Externí vedení účetnictví | Reference | O nás

Dovolte mi, abych se představila. Jsem inženýrka ekonomie, mám 20 letou praxi ve vedení účetnictví a s tím souvisejících daní. Nejprve jsem byla zaměstnaná u několika obchodních společností jako samostatná účetní a poté jako finanční účetní a ekonom. V těchto společnostech jsem získala potřebnou praxi pro samostatné vedení účetnictví pro organizace různých zaměření.

Od roku 2001 pracuji jako OSVČ v oblasti vedení účetnictví, mezd a daní. Účetnictví vedu buď externě ve své kanceláři nebo přes vzdálený přístup přímo ve Vaší firmě. Služby v oblasti účetnictví poskytuji v Brně a v okrese Brno-venkov, zejména v České, Lelekovicích, Kuřimi, Tišnově, Blansku, Vyškově, atd.

Úzce spolupracuji s daňovou poradkyní, s advokátkou Mgr. Martou Hadravovou http://hadravova.cz/wordpress/.
Pro zahraniční klienty nabízím komunikaci v němčině i angličtině.

Účetnictví zpracovávám na ekonomickém softwaru MONEY S3. Jsem zapsaná jako účetní poradce Money S3 na portále společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s. Moji klienti s oblibou využívají službu společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s., kterou je možnost vystavování vlastních faktur přes idoklad. Fakturaci zdarma ráda nastavím i pro Vaši firmu.

Motto

„Pracuji pro Vás tak, jak bych chtěla, abyste Vy pracovali pro mě. Rychle, pečlivě a přesně“.