Pro začínající firmy a živnostníky

Komplexní vedení účetnictví, externí účetní Brno-venkov | Nabídka služeb | Pro začínající firmy a živnostníky

Založili jste novou společnost a nevíte, zda máte zaměstnat asistentku, účetní, ekonoma nebo zatím jen pracovníka na dohodu?

Mám pro Vás řešení přesně na míru.

V případě, že zakládáte novou společnost, je jedna z prvních otázek, zda nejdříve zaměstnat asistentku, účetní, nebo ekonoma, koho z nich na pracovní poměr, na dohodu nebo na ŽL. Jako jednatel někdy potřebujete na začátku podnikání z každé profese odborníka jen na několik hodin za týden.

Přesně tyto služby jsem Vám schopna zajistit. Služba externí účetní s přidruženými činnostmi je optimální řešení. Mám zkušenosti s nově založenými společnostmi, kdy vedení firmy požaduje zpočátku od každé profese něco. Práce účetní i asistentky Vás po založení firmy nebude stát víc než 1 000,– Kč za měsíc.

Po založení firmy Vám zavedu oběh účetních dokladů, budu pro Vás pracovat ve Vaší kanceláři na Vámi potřebnou dobu, účetnictví zatím malého rozsahu povedu pro Vás externě. Mám zkušenosti se zavedením a používáním elektronické bankovní komunikace.

Nemáte čas hledat vhodný software ani účetní?

Pokud ještě nemáte ani kancelář a firmu rozjíždíte z domova, šetříte tím náklady na prostory i na zaměstnance. Vaše dokumenty i účetní doklady zorganizuji ve Vaší kanceláři nebo je budete mít přehledně uloženy v mojí firmě s možností kdykoliv zjistit údaje z nich nebo online nahlížet do Vašeho účetnictví přes internet. Pokud jste pracovně vytíženi, budu sledovat Vaše bankovní konto, stahovat si výpisy do účetnictví, případně provádět platby.

Chcete mít svoji účetní, které můžete kdykoliv zavolat na radu?

Jsem zde pro Vás.

Věnujte se podnikání a Vašemu podnikatelskému plánu a starosti s doklady přenechte Vaší účetní . Ušetříte spoustu času pro rozvoj svého podnikání!

Pokud se činnosti firmy rozšíří a budete potřebovat asistentku nebo účetní do zaměstnaneckého poměru, jsem schopná Vám vzhledem k mým širokým kontaktům v této profesi vybrat i spolehlivou zaměstnankyni. Několik firem, kterým poskytuji služby, je spokojeno s asistentkou i účetní, které jsem jim zprostředkovala.

Příjemní, spokojení a loajální zaměstnanci jsou pro firmu jedním z největších přínosů.